Аграрії активно реєструються на підтримку

У Державному аграрному реєстрі триває прийом заявок на одержання субсидії на одиницю оброблювальних угідь. Податися можуть виробники сільгосппродукції, як фізичні, так і юридичні особи, що оброблять не менше 1 і не більше 120 га земель сільськогосподарського призначення та відповідають іншим умовам програми. https://bit.ly/Postanova_DAR

13:26 16.09.2022

ДО УВАГИ АГРОВИРОБНИКІВ!!!

З 05 вересня 2022 року агровиробники, що зареєстровані в Державному аграрному реєстрі, можуть подавати заявку на один гектар оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (але не більше 372 тис.грн) або на кожну корову, яка перебуває у власності отримувача (але не більше 530 тис.грн), відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2022 року №918 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції».

11:43 13.09.2022

Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, які виконують обов’язки військової служби (мобілізовані)

На виконання Рішення Виконавчого комітету Немовицької сільскої ради № 92 від 12.09.2022 «Про зміни до Бюджету Немовицької територіальної громади на 2022 рік» Немовицька сільська рада Сарненського Району Рівненської області інформує про надання одноразової матеріальної допомоги, згідно Програми соціального захисту населення  Немовицької сільської ради на 2022 – 2024 рік  у розмірі 7 (сім) тисяч гривень, особам які виконують обов’язки військової служби (мобілізовані).

11:20 13.09.2022