«Єдине вікно» для ветеранів війни

18 жовтня 2023 року сільський голова Олександр ТРОХИМЕЦЬ підписав Меморандум про співпрацю з Міністерством у справах ветеранів України та Рівненською обласною державною адміністрацією/Рівненською обласною військовою адміністрацією, Рівненською обласною радою, територіальними органами центральних органів виконавчої влади  в Рівненській області, районними державними адміністраціями/районними військовими адміністраціями, сільськими, селищними, міськими радами.

14:43 18.10.2023

18 жовтня – Європейський день протидії торгівлі людьми

Європейський день протидії торгівлі людьми започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

08:32 18.10.2023

Триває всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів», доручення Кабінету Міністрів України від 13.12.2011 № 22265/27/1-10 щодо запровадження безстрокової компанії із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах .У 2023 року традиційно триває щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля». Метою акції є проведення заходів, спрямованих на покращення естетичного та санітарного стану територій, об'єктів масового перебування та відпочинку населення, ліквідації стихійних засмічень, озеленення територій та створення нових насаджень.

16:51 17.10.2023

Відбулось засідання сесії Немовицької сільської ради

17 жовтня 2023 року, під головуванням сільського голови Олександра ТРОХИМЦЯ відбулось пленарне засідання чергової 54 сесії VIII скликання Немовицької сільської ради. Засідання розпочалося хвилиною мовчання. Присутні вшанували пам'ять всіх полеглих захисників та захисниць України, мирних громадян, котрі загинули внаслідок вторгнення російських окупантів.

15:25 17.10.2023

Вручено орден "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно) Роману ВЛАСЮКУ

16 жовтня 2023 року Олександр КОХАН голова Сарненської районної військової адміністрації вручив державну нагороду рідним та близьким трьом загиблим воїнам Сарненщини, один із них був житель Немовицької громади Роман ВЛАСЮК.

14:42 16.10.2023

Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

16 жовтня 2023 року сільський голова Олександр ТРОХИМЕЦЬ провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Немовицькій сільській раді.

09:58 16.10.2023

Е-декларування відновлено: Президент України підписав Закон

10 жовтня 2023 року Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України № 3384-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану» (далі – Закон). Закон набуде чинності з дня його оприлюднення.

15:51 13.10.2023