Державний електронний реєстр об'єктів підвищеної небезпеки

ДСНС України  повідомляє, що  з 07 жовтня 2023 року  ідентифікація об’єктів підвищеної небезпеки буде проводитися виключно через Державний електронний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки за посиланням: http://e.dsns.gov.ua

12:14 03.10.2023

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради

02.10.2023 на черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради було розглянуто питання про надання суду висновку про доцільність позбавлення батьківський прав.

13:54 02.10.2023

До уваги внутрішньо переміщених осіб

В межах експериментального проекту Міністерства соціальної політики, що розпочався з 1 квітня цього року та триватиме до кінця 2024 року, два санаторії сфери управління Міністерства соціальної політики надаватимуть соціальні послуги деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах. Це передбачено Постановою Кабінету Міністрів України № 248 від 21.03.2023р.

13:48 02.10.2023

Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

2 жовтня 2023 року сільський голова Олександр ТРОХИМЕЦЬ провів чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Немовицької сільської ради.

12:45 02.10.2023

Туберкульоз виліковний!

В рамках реалізації проектного впровадження систематичного скринінгу на туберкульоз серед груп ризику на первинному рівні надання медичної допомоги фахівцями проекту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» (далі -Проект), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується міжнародною організацією РАТН 27 вересня 2023 року проведений моніторинговий візит  за участі фахівців Проекту: Шукатки Володимира - менеджер Проекту, РАТН, Жеребко Ніни - фахівчиня з лабораторної діагностики, консультант РАТН, представника КП  «Рівненський обласний фтизіопульмонологічний центр» РОР до КНП «Немовицький ЦПМСД».

21:50 29.09.2023