Дата: від до Скинути

На Рівненщині розпочалася  Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен!»

На Рівненщині розпочалася Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен!»

Стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен!», ініційована Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України за підтримки Державного центру зайнятості та обласних військових адміністрацій. Триватиме вона упродовж вересня - жовтня 2023 року. Метою кампанії є допомога внутрішньо переміщеним особам з працевлаштуванням та інтеграцією у  місцеві громади.

12:49 14.09.2023

Відбулось засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 13 вересня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету  Немовицької сільської ради, яке провів сільський голова Олександр ТРОХИМЕЦЬ. Під час засідання було розглянуто низку важливих питань щодо забезпечення  життєдіяльності громади.

21:15 13.09.2023

Щодо формувння місцевого бюджету на 2024 рік

13 вересня, сільський голова Олександр ТРОХИМЕЦЬ та начальник фінансового відділу Олена ЯКОВЕЦЬ взяли участь у засіданні щодо обговорення питань: особливостей формування бюджетів всіх рівнів на 2024 рік та  обговорення проблем, що виникають в процесі виконання бюджетів поточного року. У спільному ділозі взяли участь голова Рівненської ОВА Віталій КОВАЛЬ, керівники департаментів РОДА, представники Головного управління державної податкової служби у Рівненській області, керівники проєкту "Говерла" та голови територіальних громад Рівненської області.

20:48 13.09.2023

Законопроєкт про вилучення у громад земельних ділянок лісогосподарського призначення відправлено на доопрацювання

11 вересня 2023 року Урядовий комітет з питань економічної, фінансової політики, паливно-енергетичного комплексу та стратегічних галузей промисловості розглянув проєкт Закону України "Про особливості управління об'єктами державної власності в лісовій галузі та порядок утворення та діяльності спеціалізованого державного лісогосподарського акціонерного товариства "Ліси України", розроблений Держлісагентством, та направив його на доопрацювання з зацікавленими особами. Більш детально за посиланням:  Законопроєкт про вилучення у громад земельних ділянкок лісогосподарського призначення відправлено на доопрацювання

10:14 13.09.2023

Вчасна оплата комунальних послуг – наш внесок в енергетичну стійкість держави

В умовах воєнного стану стабільне постачання електроенергії є пріоритетною та стратегічно важливою складовою функціонування державних установ, підприємств критичної інфраструктури, об’єктів оборони та населення. Відтак, дуже важливою є вчасна сплата споживачами за отримані комунальні послуги.

09:42 13.09.2023

Відбувся круглий стіл на тему: «Взаємодія державної влади, місцевого самоврядування та громадськості у сфері забезпечення безпеки громадян»

11 вересня 2023 року сільський голова Олександр ТРОХИМЕЦЬ прийняв участь у круглму столі щодо взаємодії державної влади, місцевого самоврядування та громадськості у сфері забезпечення безпеки громадян», який організував Комітет Верховної Ради України з питань організації дежавної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

09:45 12.09.2023