Дата: від до Скинути

Участь у Діалоговому заході громад з народним депутатом Олександром Аліксійчуком

28 серпня 2023 року  сільський голова Олександр ТРОХИМЕЦЬ прийняв участь у Діалоговому заході громад з народним депутатом Олександром Аліксійчуком щодо вирішення проблемних питань органів місцевого самоврядування, який відбувся у м.Радивилів.

10:45 29.08.2023

ОГОЛОШЕННЯ!!!

30 серпня 2023 року на 11:00 у Немовицькій громаді за адресою село Немовичі, вулиця Центральна, 2 (Немовицький ліцей) відбудеться зустріч у формі діалогу щодо рутинної вакцинації жителів нашої громади з представниками Всесвітньої Організації Здоров’я України та представниками Рівненського обласного центру контролю та профілактики хвороб.

10:17 29.08.2023

Пробаційний нагляд - покарання без ізоляції від суспільства

До Кримінального кодексу введуть новий вид покарання: коли його будуть застосовувати: До основних видів покарань віднесуть пробаційний нагляд, який з’явиться більш, ніж у 140 статтях Кримінального кодексу: Комітет рекомендував ухвалити закон в цілому.

16:51 28.08.2023

Попередження про небезпечні метеорологічні явища

За інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології, сьогодні, в другій половині дня зі збереженням впродовж доби 29 серпня очікуються грози, місцями шквали 15 – 20 м/с та град (І рівень небезпечності, жовтий).

12:29 28.08.2023

У Немовицькій громаді вшанували пам'ять загиблих захисників України

У День Незалежності, 24 серпня, у Немовицькій громаді вшанували пам'ять українців, які у різні історичні періоди державотворення багато поколінь виборювали та виборюють право за незалежність і цілісність України, волю та свободу українського народу. Адже, вже другий рік поспіль ми відзначаємо День Незалежності України в стані повномасштабної війни і кращі сини та доньки українського народу борються за  незалежність та майбутнє нашої держави.

19:37 24.08.2023