Попередження про небезпечні метеорологічні явища

Попередження про небезпечні метеорологічні явища За інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології, вдень 05 серпня очікуються вночі та вранці грози, місцями шквали 15 – 20 м/с, вдень пориви південно - східного вітру 15 – 20 м/с (I рівень небезпечності, жовтий).

14:30 04.08.2023

Про організацію Всеукраїнського конкурсу творчих робіт серед молоді

Національне агентство України з питань державної служби та Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, з метою створення умов для пошуку, підтримки і розвитку амбітної та вмотивованої молоді, розширення її участі у формуванні та реалізації державної політики і державного управління, формування інтересу у молодого покоління до державної служби та покращення іміджу державних службовців у суспільстві оголошує Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді, що організовується за підтримки Спілки молодих державних службовців України.

14:05 02.08.2023

Боротьба з небезпечною амброзією – справа всіх і кожного!

Амброзія полинолиста – це злісний бур’ян, цвітіння якого починається в кінці червня і триває до жовтня, пилок рослин є сильним алергеном і викликає алергічні захворювання (бронхіальна астма, алергічний риніт, атопічний дерматит, контактні дерматити).

09:55 01.08.2023

Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

31 липня 2023 року сільський голова Олександр ТРОХИМЕЦЬ провів чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Немовицької сільської ради.

15:40 31.07.2023