До уваги волонтерів

Громадська організація «Міжнародна асоціація волонтерів, переселенців та біженців України» ініціює «Національний Реєстр волонтерів України Міжнародної асоціації волонтерів, переселенців та біженців України» (далі – Реєстр волонтерів).

12:44 14.08.2023

Вітання з медовим Спасом та Маковієм

Вітаю з першим Медовим Спасом! Він вривається в серце лункими церковними дзвонами. Він пахне запашним акацієвим медом і розквітає суцвіттями ласкавого зіллячка. Нехай тепла молитва і солодка благодать перебуває у ваших серцях! Нехай в них не знайдеться місця для зневіри та образ! А радість – прекрасний дар Божий, оселиться у ваших душах! Нехай благословить вас Господь, кожному протягне свою руку, збереже від спокус! Миру, світла і достатку вашому дому у радісний день величного Медового Спаса і Маковія!

12:30 14.08.2023

Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Сьогодні, 14 серпня 2023 року сільський голова Олександр ТРОХИМЕЦЬ провів чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Немовицької сільської ради.

10:26 14.08.2023

Благоустрій громади – справа щоденна

Чистота, порядок – є основними складовими дотримання Правил благоустрою територій населених пунктів Немовицької громади.  На виконання плану заходів з благоустрою території населених пунктів нашої громади виконуються роботи по наведенню санітарного стану на об’єктах комунальної власності, а саме видалення порослі та здійснення ряду заходів з метою впорядкування сміттєзвалищ.

16:50 11.08.2023

Відбувся виїзний прийом громадян

10 серпня 2023 року, головним спеціалістом відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області Антоніною АРТЕМЕНКО здійснився черговий плановий виїзний прийом громадян жителів нашої територіальної громади.

11:34 11.08.2023

Вітання з 90-річним ювілеєм жительки с.Немовичі

10 липня 2023 року, відзначала свій поважний 90-річний ювілей Вітівська Марфа Трохимівна, жителька с. Немовичі. У цей чудовий іменинницю привітали та вручили цінний подарунок сільський голова Олександр ТРОХИМЕЦЬ та секретар сільської ради Микола КОЛЯДКО.

11:17 11.08.2023

ПОСТРАЖДАЛІ ВІД ПІДРИВУ КАХОВСЬКОЇ ГЕС ОТРИМАЮТЬ ОДНОРАЗОВУ ГРОШОВУ ДОПОМОГУ ВІД ДЕРЖАВИ      Для підтримки українців, постраждалих внаслідок підриву греблі  Каховської ГЕС, з державного бюджету виділено понад 564 млн гривень на виплату одноразової матеріальної грошової допомоги.

11:11 11.08.2023

Попередження про небезпечні метеорологічні явища

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру, 11 серпня очікуються грози (І рівень небезпечності, жовтий). Зміна погодних умов може призвести до ускладнення руху транспорту на окремих ділянках доріг та стале функціонування систем життєзабезпечення.

14:26 10.08.2023