Дата: від до Скинути

Про надання статусу дитини, яка постраждала під  час воєнних дій та  збройних конфліктів.

Про надання статусу дитини, яка постраждала під час воєнних дій та збройних конфліктів.

Право на отримання статусу має дитина, а також особа, яка на час воєнних дій, збройних конфліктів, збройної агресії Російської Федерації не досягла 18 років (повноліття), і в результаті:

15:38 15.08.2023

Особливості відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»

У зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219) інформуємо про особливості відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265).

14:08 15.08.2023

У селі Зносичі пройшла благодійна акція «ДОПОМОЖЕМО РАЗОМ»

13 серпня, у рамках відзначення Дня молоді, у с.Зносичі Немовицької територіальної громади відбувався благодійний захід «ДОПОМОЖЕМО РАЗОМ» на підтримку військовослужбовців ЗСУ,  Сергія ДАНИЛЬЧЕНКА та Олега БІЛОТІЛА, які отримали важкі травми внаслідок війни. Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх Героїв, які віддали своє життя за свободу та незалежність Батьківщини.

17:23 14.08.2023

Сарненське відділення АТ «Рівнегаз» інформує!

Сарненське відділення АТ «Рівнегаз» як об’єкт критичної інфраструктури працює в штатному режимі. Працівники, які забезпечують безперебійне та безаварійне газопостачання, перебувають у посиленій готовності до виконання всіх завдань. Але, іноді під час пошуку вказаної заявником адреси не можуть її знайти, так як номерний знак на будинку відсутній, або ж для її пошуку потрібно досить довгий час, що в свою чергу ускладнює роботу та унеможливлює вчасного (у відведений час) прибуття на місце виклику служби АДС для виконання аварійної заявки.

14:02 14.08.2023

До уваги волонтерів

Громадська організація «Міжнародна асоціація волонтерів, переселенців та біженців України» ініціює «Національний Реєстр волонтерів України Міжнародної асоціації волонтерів, переселенців та біженців України» (далі – Реєстр волонтерів).

12:44 14.08.2023

Вітання з медовим Спасом та Маковієм

Вітаю з першим Медовим Спасом! Він вривається в серце лункими церковними дзвонами. Він пахне запашним акацієвим медом і розквітає суцвіттями ласкавого зіллячка. Нехай тепла молитва і солодка благодать перебуває у ваших серцях! Нехай в них не знайдеться місця для зневіри та образ! А радість – прекрасний дар Божий, оселиться у ваших душах! Нехай благословить вас Господь, кожному протягне свою руку, збереже від спокус! Миру, світла і достатку вашому дому у радісний день величного Медового Спаса і Маковія!

12:30 14.08.2023

Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Сьогодні, 14 серпня 2023 року сільський голова Олександр ТРОХИМЕЦЬ провів чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Немовицької сільської ради.

10:26 14.08.2023

Благоустрій громади – справа щоденна

Чистота, порядок – є основними складовими дотримання Правил благоустрою територій населених пунктів Немовицької громади.  На виконання плану заходів з благоустрою території населених пунктів нашої громади виконуються роботи по наведенню санітарного стану на об’єктах комунальної власності, а саме видалення порослі та здійснення ряду заходів з метою впорядкування сміттєзвалищ.

16:50 11.08.2023