ЯК ЗБЕРЕГТИ ЗІР: 10 ПРОСТИХ ПОРАД

12 жовтня – Всесвітній день зору. Він проводиться під егідою Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) щорічно у другий четвер жовтня — для залучення глобальної уваги до проблем сліпоти, порушення зору і реабілітації людей з порушенням зору.

11:05 12.10.2023

Відбулось засідання виконавчого комітету

11 жовтня, відбулось чергове засідання  виконавчого комітету  Немовицької сільської ради під головуванням сільського голови Олександра ТРОХИМЦЯ.  Засідання розпочалося хвилиною мовчання. Присутні вшанували пам'ять всіх полеглих захисників та захисниць України, мирних громадян, котрі загинули внаслідок вторгнення російських окупантів.

18:10 11.10.2023

Відбулось засідання Координаційного центру

5 жовтня 2023 року під головуванням керівника Кординаційного центру - заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Тамари АЗІЗОВОЇ відбулось засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Немовицькій сільській раді.

17:32 09.10.2023

Благоустрій громади – справа щоденна

У Немовицькій громаді продовжуються роботи по благоустрою. З метою утримання у належному стані грунтових доріг у населених пунктах громади тривають роботи з вирівнювання та підсипання ґрунтового дорожнього покриття. Відтак минулого тижня КП «Благосервіс» частково здійснило вирівнювання ґрунтових доріг у селі Немовичі вулиця Вербова, дороги до річки Случ та у селі Тинне по вулицях Набережна, Шевченка, Поліська, Затишна, провулок Миру.

12:29 09.10.2023