Долучайся до бригади Національної поліції "Лють"

«Лють» – це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Основні завдання — відсіч та стримування збройної агресії проти України, проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань ворога, аеророзвідка, виявлення позицій ворога та знищення противника.

16:52 18.11.2023

Відбувся виїзний прийом громадян у с.Катеринівка

З метою сприяння жителям сіл громади у вирішенні питань за місцем їх проживання 16.11.2023 року заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Тамара АЗІЗОВА здійснила плановий виїзний прийом громадян у селі Катеринівка.

13:07 17.11.2023

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що згідно з Порядком реєстрації та застосування ПРРО, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 07.07.2020 №317, скасування реєстрації ПРРО здійснюється автоматично фіскальним сервером ДПС якщо:

09:25 17.11.2023

Відбулось засідання виконавчого комітету

15 листопада, відбулось засідання  виконавчого комітету сільської ради під головуванням сільського голови Олександра ТРОХИМЦЯ. Засідання розпочалося хвилиною мовчання. Присутні вшанували пам'ять всіх полеглих захисників та захисниць України, мирних громадян, котрі загинули внаслідок вторгнення російських окупантів.

16:39 15.11.2023

Участь у тренінгу на тему: "Міжмуніципальне співробітництво"

13-14 листопада 2023 року Немовицька сільська рада взяла участь у дводенному семінарі - тренінгу на тему: "Міжмуніципальне співробітництво - дієвий інструмент запровадження та удосконалення послуг в громадах", який проходив у місті Рівне. На заході були присутні понад 50 представників з 42 територіальних громад області.

16:20 15.11.2023