Дата: від до Скинути

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради

06 листопада 2023 року під головуванням сільського голови Олександра Трохимця відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради, на якому розглянуто наступні питання:

16:41 06.11.2023

Роботи по благоустрою

На території Немовицької громади постійно виконуються роботи з благоустрою вулиць та громадських місць. В Україні перевели годинники на зимовий час - жителі громади, які працюють повертаються з роботи, а діти з школи, коли на вулиці вже темно і освітлення є вкрай важливим елементм у повсякденному житті.  Тому, на численні звернення жителів громади виконавчим комітетом сільської ради вирішено відновити вуличне освітлення у селах Зносичі, Немовичі та частково у селі Тинне.

16:02 03.11.2023

ДО УВАГИ АГРОВИРОБНИКІВ!

Уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна безоплатно надасть 7 тисячам українських агровиробників мінеральні добрива для весняної посівної - 2024. Через Програму USAID АГРО українським агровиробникам передадуть загалом 14 тисяч тонн добрив. Кожен учасник зможе отримати до 2 тонн мінерального добрива (карбамід) на господарство.

14:28 03.11.2023

Попередження про небезпечні метеорологічні явища

За повідомленням Українського гідрометеорологічного центру, 3 листопада очікуються пориви вітру 15 – 20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий). Зміна погодних умов може призвести до ускладнення руху транспорту на окремих ділянках доріг та стале функціонування систем життєзабезпечення.

13:58 02.11.2023

Постраждалі від війни українки можуть отримати грошову допомогу від міжнародного жіночого фонду

Міжнародний благодійний фонд Mama Мoya надає цільову грошову допомогу вразливим категоріям жінок, які опинилися у складних життєвих обставинах внаслідок російської агресії.

12:36 02.11.2023

Відбулось засідання експертної комісії Немовицької сільської ради

1 листопада 2023 року під головуванням сільського голови Олексанра ТРОХИМЦЯ відбулось засідання експертної комісії Немовицької сільської ради. На розгляд  комісії було винесено схвалення проєктів описів справ постійного зберігання за 2015-2019 роки, за 2016-2020 роки та з кадрових питань (особового складу) за 2015-2019 роки  Немовицької сільської ради.

12:32 02.11.2023