Дата: від до Скинути

Президент підписав закон щодо покращення умов надання породіллям державної допомоги «пакунок малюка»

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» щодо надання допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами та ефективного використання бюджетних коштів при фінансуванні одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» № 1359-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 30 березня 2021 року.

10:46 04.06.2021

ОГОЛОШЕННЯ !!!

06 червня 2021 року в с. Катеринівка об 11:00 годині у приміщенні Сільського клубу відбудуться збори жителів багатоквартирних будинків. Запрошуємо всіх відповідальних та свідомих громадян прийняти участь в обговоренні важливих питань.

17:22 03.06.2021

Маєте пасіку? Саме час отримати допомогу від держави!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року №107 (зі змінами) в державному бюджеті на 2021 рік передбачена спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї за умови реєстрації пасіки та за наявності від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 грн на бджолосім’ю.

08:35 03.06.2021