Послуги патронатного догляду в с.Тинне

14 червня 2021 р.в Немовицькій територіальній громаді відбулася надзвичайно важлива подія, відповідно до постанови КМУ №148 від   16 березня 2017 р  "Деякі питання  здійснення патронату над дитиною" на території громади та в Сарненському районі в цілому зафунуціонувала перша в північному регіоні Рівненської області патронатна сім'я.

09:08 16.06.2021

Фонд соціального захисту інвалідів запровадив роботу «гарячої лінії»

9 червня 2021 розпочала роботу телефонна «гаряча лінія» Фонду соціального захисту інвалідів. Метою створення «гарячої лінії» є надання довідково-консультативної допомоги громадянам, які звертаються в телефонному режимі з питань забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації.

10:49 10.06.2021

Свідоцтво про народження відтепер можна отримати Укрпоштою завдяки «єМалятко»

Замовити доставку свідоцтва про народження відтепер можна Укрпоштою. Послуга доступна для всіх батьків новонароджених, які отримують послугу єМалятко. Це зручно та допомагає уникнути зайвих соціальних контактів.

08:45 08.06.2021

Президент підписав закон про заборону використання пластикових пакетів в Україні

Президент Володимир Зеленський під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Екологія» підписав Закон «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України», який Верховна Рада ухвалила 1 червня.

11:59 07.06.2021