Дата: від до Скинути

Підписання меморандуму про співробітницво Служби у справах дітей Немовицької сільської ради та філією Державної установи «Центр пробації».

В Сарненському районному відділі відбулася зустріч та підписання меморандуму про співробітницво Служби у справах дітей Немовицької сільської ради та філією Державної установи «Центр пробації».

10:53 28.05.2021

Про автоматизований перерахунок працюючим пенсіонерам

Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено з 1 квітня кожного року проведення перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам, які на 1 березня року, в якому здійснюється перерахунок, набули право на проведення перерахунку, передбаченого абзацами першим - третім частини 4 статті 42 цього Закону, на найбільш вигідних умовах.

14:27 18.05.2021

Платники ПДВ Рівненщини повнили держаний бюджет на понад 740 мільйонів гривень

У січні – квітні 2021 року платниками ПДВ області  сплачено до державного  бюджету 749,8  млн. грн. податку на додану вартість. За словами начальника Головного управління ДПС у  Рівненської області Віталія Чуя, в порівнянні з минулим роком  надходження зросли на 234 млн. грн., або на 45 відсотків.

15:28 17.05.2021