Будьте обережні під час збирання ягід у лісі!

За даними Головного управління ДСНС України в Рівненській області 02 липня в реанімаційне відділення Зарічненської ЦРЛ в стані середньої важкості з діагнозом укус змії була госпіталізована жителька села Бродниця Зарічненської ТГ Варашського району 2007 року народження. Ця подія сталася в лісі під час збирання ягід.

09:26 05.07.2021

ОГОЛОШЕННЯ !!!

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛІСТЮ  "НЕМОВИЧІ АГРО"  у період з 05.07.2021 - 06.07.2021 на території земельних масивів поблизу сіл Немовичі, Катеринівка, Гута-Перейма Немовицької сільської ради будуть проводити роботи по внесенню рідкісних мінеральних добрив (калію, магнію, цинку).

09:15 05.07.2021

Про новації у галузі бджільництва

У 2020 році бджолярі в Україні вперше мали можливість отримати дотації на утримувані бджолосім’ї. Уряд продовжив дію програми підтримки галузі тваринництва, зокрема бджільництва, на 2021 рік.

12:42 02.07.2021

Анкетування для жителів Немовицької громади щодо розроблення стратегії розвитку на 2022-2027 роки

Зазвичай, після свого становлення об’єднані територіальні громади приділяють значну увагу розвитку інфраструктури населених пунктів: ремонту доріг, садочків, шкіл, будівель медичних закладів, інших об’єктів інфраструктури тощо.

09:01 01.07.2021

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!!

На території нашої області у тому числі і на території сілської ради і є два найбільш шкідливі карантинні організми,  з якими обов’язково потрібно проводити боротьбу.

12:14 24.06.2021