Нагадуємо, що за спалювання сухої трави та листя в Україні передбачені штрафи!!!

Дата: 06.04.2023 15:57

Шановні жителі громади, звертаємось до вас з проханням не спалювати суху траву та її залишки, стерню, листя та інші побутові відходи на своїх присадибних ділянках та на відкритих територіях, адже неконтрольоване горіння може викликати перекидання вогню на житлові масиви, лісові насадження та чагарники.

Часто під час пожеж знищується не лише рослинність та родючий шар ґрунту, а й тварини, що мешкають у природних екосистемах. Сильна ж задимленість заважає не лише людям, а й птахам, які не можуть покинути небезпечну територію.

Нагадуємо, що в Україні було значно посилено відповідальність за порушення вимог чинного законодавства України. Паління трави та сміття у воєнний час прирівнюється до диверсій!

Якщо ви помітили займання сухої трави, чагарників, очерету, лісових насаджень, або на сміттєзвалищах, негайно телефонуйте за номером «101».