До уваги пасічників!!!

19.02.2021 року у дію вступив наказ №338 Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від, яким затверджено План породного районування бджіл, Порядок видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки, Порядок реєстрації пасіки та Інструкцію з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин.

10:55 29.03.2021

Ліс - наше багатство, бережімо його від пожеж!

Після танення снігу в лісах України розпочинається період, коли різко зростає небезпека виникнення лісових пожеж, він і називається пожежонебезпечним. Триває цей період до жовтня місяця включно.

09:12 26.03.2021

Врегулювання питань тарифоутворення на електричну енергію і побутовий газ для населення

У Комітеті Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг в межах компетенції розглянуто Ваше звернення до народного депутата України Ковальчука О.В. щодо, у тому числі, законодавчих пропозицій по врегулюванню питань тарифоутворення на електричну енергію і побутовий газ для населення та повідомляємо наступне.

08:56 24.03.2021

ОГОЛОШЕННЯ !!!

До відома жителів Немовицької територіальної громади, 23 березня (вівторок) о 11.00 годині у приміщенні Немовицької сільської ради, відбудеться виїзний прийом громадян головою Сарненської районної ради Яковчуком Ярославом Володимировичем.

09:53 17.03.2021

Оздоровлення дітей 2021 !!! До уваги батьків дітей! Актуальна інформація про оздоровлення дітей у 2021 році

Немовицька сільська рада повідомляє про початок прийому заяв про намір оздоровлення дітей від батьків дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки та батьків дітей, які виховуються в сім’ях.

08:55 12.03.2021

ОГОЛОШЕННЯ !!!

14 березня 2021 року в с. Катеринівка о 13:00 годині у приміщенні Сільського клубу відбудуться збори жителів багатоквартирних будинків. Запрошуємо всіх відповідальних, небайдужих та свідомих громадян прийняти участь в обговоренні важливих питань.

17:30 11.03.2021

ОГОЛОШЕННЯ !!!

11 березня 2021 року з 09:00 до 14:00 години Відділ обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області буде здійснювати особистий прийом громадян у приміщенні Немовицької сільської ради (за адресою: с. Немовичі, вул. Центральна, 4).

12:30 10.03.2021