Дата: від до Скинути

Податкова звітність: платниками Рівненщини в електронному форматі  подано 88 відсотків звітів

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області інформують, що станом на 01.04.2021 року  платниками податків Рівненщини подано до податкової служби 185456  звітних документів, з них в електронному форматі - понад 88 відсотків. Зокрема, юридичними особами в електронному форматі подано  91%  таких звітів.

11:00 20.04.2021

Шановні жителі Немовицької сільської ради!

15:26 13.04.2021

Конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу юридичного, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та реєстрації

Немовицька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника  відділу юридичного, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та реєстрації.

16:35 12.04.2021