Нова програма комплексної підтримки випускників інтернату «Успішний старт»

Чому випускники інтернатних закладів потребують особливої уваги? Після виходу з інтернату для 16-18 річних молодих людей починається один із найважчих періодів їхнього життя. Це перехід від звичного, регламентованого, відносно безтурботного і практично закритого життя в інтернаті до реального життя, в якому вони мають самостійно приймати рішення та нести за них відповідальність, бути готовими протистояти негативному впливу, розв’язувати побутові проблеми.

12:20 07.04.2021

Підтримка багатодітної родини Набухотних

Нещодавно на території нашої громади сталася прикра подія, яка сколихнула всю країну: трагічно обірвалося життя жительки с.Немовичі Набухотної Світлани Іванівни. Висловлюємо щирі співчуття родині з приводу смерті матері та дружини.

10:24 06.04.2021

Конкурс на відбір суб'єктів оціночної діяльності для проведення оцінки земельної ділянки

Немовицька сільська рада оголошує конкурс на відбір суб'єктів оціночної діяльності для проведення оцінки земельної ділянки, кадастровим номером: 5625485400:11:001:0059, площею 0,4775 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд, підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, яка перебуває в комунальній власності Немовицької сільської ради та розташована за адресою: с. Немовичі, вул. Хміль, 5А.

09:16 01.04.2021