Підсумки І етапу Обласного огляду-конкурсу читців-декламаторів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській»

Дата: 23.02.2023 11:14

В рамках проведення щорічного обласного огляду-конкурсу читців-декламаторів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській» 20 лютого 2023 року дистанційно пройшов І відбірковий етап конкурсу серед закладів освіти Немовицької сільської ради. Участь у конкурсі взяли учні Катеринівської початкової школи,  Зносицького, Немовицького та Тинненського ліцеїв.

Відповідно, до виконаних вимог та правил, щодо конкурсу, право представляти Немовицьку сільську раду на ІІ етапі отримали:

• Вакулко Анастасія Олександрівна, учениця Катеринівської початкової школи; вікова категорія 9-13 років; (Поема- послання ( уривок ) «І МЕРТВИМ, І ЖИВИМ, І НЕНАРОЖДЕННИМ ЗЕМЛЯКАМ МОЇМ В УКРАЙНІ І НЕ В УКРАЙНІ МОЄ ДРУЖНЄЄ ПОСЛАНІЄ»)
  • Вакулко Аліна Романівна, учениця Зносицького ліцею; вікова категорія 14-18 років; (Поезія Т.Г.Шевченка «Думка»).

Щира подяка всім учасникам огляду-конкурсу, всі обов'язково будуть нагородженя дипломами від Відділу освіти, культури, молоді та спорту. Безперечно, ви всі талановиті юні декламатори.

Дякуємо  всім, хто допомагав і надихав дітей у створенні відеороликів та цікавих робіт.

Щиро бажаємо переможцям успіху та не зупинятися на досягненому!