Немовицька громада
Рівненська область, Сарненський район

Команди з Немовицької громади в призах чемпіонату Сарненського району з футзалу "Поліська зима 2022"

Дата: 27.02.2023 08:46
Кількість переглядів: 300

Фото без опису

25 лютого у спорткомплексі "Сарни-Арена" відбулися останні ігри відкритого зимового чемпіонату Сарненського району з футзалу у другій та першій лігах. Футзальні колективи змагалися між собою від початку листопада.

За підсумками попередніх поєдинків чемпіон першої ліги був визначений заздалегідь - команда "Маяк" (с. Зносичі) впевнено зайняла перше місце в турнірній таблиці, вийшовши переможцем у 12 з 14 зустрічей.

Срібним же призером першості стали футболісти з Немович, які гарантували собі призове місце перегравши в останній ігровий день команди з Цепцевич і Сарн (Гейзер).

У другій лізі серед призерів теж не обійшлося без команди з нашої громади. Юнацька команда з Немович "Сокіл-18" у безкомпромісній баротьбі зайняла призове третє місце.

Команди були нагороджені кубками, грамотами та медалями.