Команди з Немовицької громади в призах чемпіонату Сарненського району з футзалу "Поліська зима 2022"
25 лютого у спорткомплексі "Сарни-Арена" відбулися останні ігри відкритого зимового чемпіонату Сарненського району з футзалу у другій та першій лігах. Футзальні колективи змагалися між собою від початку листопада.
За підсумками попередніх поєдинків чемпіон першої ліги був визначений заздалегідь - команда "Маяк" (с. Зносичі) впевнено зайняла перше місце в турнірній таблиці, вийшовши переможцем у 12 з 14 зустрічей.
Срібним же призером першості стали футболісти з Немович, які гарантували собі призове місце перегравши в останній ігровий день команди з Цепцевич і Сарн (Гейзер).
У другій лізі серед призерів теж не обійшлося без команди з нашої громади. Юнацька команда з Немович "Сокіл-18" у безкомпромісній баротьбі зайняла призове третє місце.
Команди були нагороджені кубками, грамотами та медалями.
Крім того, наші гравці були відзначені й в особистих номінаціях:
I ліга
Кращий захисник - Олександр Панасюк "Маяк" (Зносичі)
Кращий бомбардир - Владислав Котисько "Маяк" (Зносичі) (14 м`ячів)
Кращий воротар - Максим Албутов "Сокіл" (Немовичі)
II ліга
Кращий гравець - Ярослав Марков "Сокіл-18" (Немовичі)
>>Детальні результами на сайті "Футбол Сарненщини"<<