Впорядкування стихійних сміттєзвалищ

Дата: 28.02.2023 10:24

Однією з найболючіших тем у нашій  країні  є боротьба зі стихійними сміттєзвалищами. З 24 по 27 лютого у нашій громаді тривали роботи по благоустрою, а саме здійснювалось упорядкування стихійних сміттєзвалищ у селі Немовичі, Тинне та Зносичі.

Чимало зусиль доводиться прикладати для прибирання стихійних сміттєзвалищ - побутові відходи з них поширюються та розвіюються всією територією громади. Спільними зусиллями старост та населення, із залученням  спеціальної техніки приватних підприємців, частково стихійні смітники вдалось прибрати аби запобігти рознесенню рештків побутових відходів за межі відведеної території.

Просимо всіх жителів - не бути байдужими до чистоти довкілля та не вивозити тверді побутові відходи самотужки, оскільки у нашій громаді організовано ценралізований вивіз сміття згідно графіку по населених пунктах.

Дякуємо за розуміння.