ЯКЩО ТИ ДИТИНА І ТВОЇ ПРАВА ПОРУШУЮТЬ НЕГАЙНО ЗВЕРТАЙСЯ ДО СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ!!!

Дата: 21.04.2021 10:17

Доля дітей, захист їх прав, людської гідності, створення для гармонійного розвитку кожної дитини всіх умов є головним завданням служби у справах дітей.

Відповідно до законів України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» та «Про місцеве самоврядування в Україні» здійснення соціально-правового захисту дітей покладається на службу у справах дітей. Служба здійснює захист прав дитини, представляє інтереси дітей в судах, забезпечує діяльність щодо усиновлення та сімейних форм виховання, веде справи з опіки та піклування над дітьми, вирішує численні спори між батьками щодо спілкування з дитиною та визначення місця її проживання, захист житлових прав дітей, веде справи дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах тощо.

Якщо у вас виникли питання з  соціально-правового захисту дітей, ви помічаєте, що  дитина знайомих, родичів чи сусідів потерпає від булінгу, насильства -  негайно повідомляйте  в службу у справах дітей Немовицької сільської ради.

Ми знаходимся за адресою: с.Зносичі вул.Центральна, 116 (адмін. приміщення Зносицького старостинського округу)

Адреса електронної пошти: dity_nemovychi@ukr.net

Номер телефону: (099) 725 03 41