Виставка-конкурс "Знай і люби свій край"

Дата: 20.04.2021 17:17

Всеукраїнська виставка-конкурс «Знай і люби свій край» проводиться щорічно з метою підведення підсумків роботи гуртків, творчих об’єднань декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів, залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного у навколишньому середовищі і у своєму житті, пробудження у дітей та молоді поваги до національної культурної спадщини. Цього року через пандемію коронавірусу конкурс проходить в дистанційному форматі. Перший етап проходив на рівні громади, а відібрані найкращі роботи відправлені на обласний етап виставки. Учасники конкурсу продемонстрували творчу фантазію, високий рівень виконання робіт, неповторність та оригінальність задуму в їх виготовленні. Юні творці активно попрацювали з новими матеріалами, розвиваючи свою майстерність в уже освоєних традиційних техніках та напрямках. Але також проглядається тенденція подачі робіт і в нових видах декоративного мистецтва. Представлені фото виробів мають вигляд професійно виготовлених робіт, майстрів з достатнім досвідом роботи. Кожна робота «розмовляє» фарбами, лініями, розповідає про своїх авторів, несе глядачам робіт радість та позитив. Тож чекаємо високих результатів і на обласному етапі виставки-конкурсу, яка триватиме до 30 квітня.