Відбувся відбірковий етап конкурсу "Юна зірка"

Дата: 23.03.2023 10:58

З метою розвитку та популяризацї жанру української естрадної пісні, формування почуття патріотизму у дітей та учнівської молоді засобами українського мистецтва, Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області з  20 березня по 10 квітня 2023 року, в рамках проєкту «Арт-терапія для дітей війни», проводить традиційний обласний огляд-конкурс української естрадної пісні «ЮНА ЗІРКА» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти. 17 березня відбувся І етап конкурсу серед закладів загальної середньої освіти Немовицької сільської ради. За результатами конкурсу Немовицьку громаду представить дует – Лобасюк Олеся Володимирівна та Лобасюк Аліса Володимирівна, учениці Зносицького ліцею. Відзначимо, що найактивнішими учасниками стали учні Немовицького ліцею.

Дякуємо всім конкурсантам за участь та бажаємо продовжувати розвивати свій талант і поширювати українську естрадну пісню серед дітей та молоді.