Відбувся виїзний прийом громадян у селі Гута-Перейма

Дата: 24.03.2023 09:15

23 березня 2023 року  з метою сприяння жителям сіл громади у вирішенні питань за місцем їх проживання сільський голова Олександр ТРОХИМЕЦЬ, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Тамара АЗІЗОВА та начальник відділу соціального захисту Світлана ПОТАПОВИЧ здійснили черговий плановий виїзний прийом громадян у селі Гута-Перейма, під час якого було обговорено ряд важливих питань та суспільних потреб  жителів даного населеного пункту. На кожне звернення громадян було  надано фахові роз'яснення.

Датково повідомляємо, що виїзний прийом громадян сільського голови, заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів та працівників виконавчого комітету здійснюється згідно затвердженого графіку розміщеному на офіційному сайті громади в розділі "Звернення громадян".