Спорт – здоров’я, сила духу і краса

В цьому році, 14 вересня, учнів шкіл Немовицької громади об’єднав загальношкільний захід присвячений тижню фізичної культури та спорту «Спорт – здоров’я, сила духу і краса». Цей захід був проведений недаремно, адже він подарував нам ще одну незвичайну зустріч із спортом та об’єднав учнів Немовицької, Зносицької та Тинненської шкіл.

12:49 17.09.2018

Нарада з працівниками закладів культури!!!

12 вересня 2018 року відділом освіти, культури та з питань сім’ї, молоді та спорту Немовицької сільської ради була проведена нарада з працівниками закладів культури Немовицької сільської ради. На нараді було розглянуто ряд важливих організаційних питань та окреслено планування роботи на ІV квартал 2018 року.

15:16 12.09.2018

Відбувся конкурс на краще спортивне село 2018 року!!!

З нагоди Дня фізичної культури і спорту 8 вересня в м. Сарни відбулись обласні сільські спортивні ігри Рівненщини «Краще спортивне село 2018 року» серед команд старостинських округів об’єднаних територіальних громад.

12:12 10.09.2018