День Збройних Сил України

Дата: 06.12.2019 11:15

Кожна цивілізована держава має свою армію, яка захищає її кордони від зовнішніх ворогів.

6 грудня 1991 року Верховна Рада України прийняла Закони “Про оборону України” та “Про Збройні Сили України”. Рівно через два роки – 6 грудня 1993 року – ВРУ заснувала дату для проведення Дня Збройних Сил України. Тому саме вона увійшла в історію сучасної Української держави як професійне свято української армії.

Військове професійне свято стосується всіх категорій військовослужбовців нашої країни, чи то сухопутні, військово-морські або повітряні сили.

Щиро вітаємо всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України та бажаємо незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

Сільський голова                                                                           Віктор САВЧИН