Патрульна поліція створила повчальний ролик. "16 днів проти насильства"

Дата: 29.11.2019 08:33

"Будь яке насильство починається з психологічного: погроз, образ, звинувачень, імпульсивних,емоційних вибухів! Якщо люди навчаться правильно висловлювати і пояснювати свої емоції не принижуючи людську гідність – сім`ї будуть міцніші, діти щасливіші, а суспільство здоровіше!" - наголошує автор ідеї, патрульна поліцейська Yuliya Skulska.

Кожен, хто відзнявся у ньому не є випадковим учасником. Це звернення людей, які можуть допомогти, які хочуть допомогти та діти які не хочуть бачити насильства. Головною героїнею є школярка Поліна, вона втілює у своєму образі усіх дітей. Дорослі мають задуматися, яким вони хочуть бачити життя своїх дітей, який шлях вони оберуть – символічну чорну футболку (агресія, зло, ненависть) чи білу (розуміння, повага, любов). До глядача звертається Тарас Грень Taras Gren очільник Головного територіального управління юстиції у Львівській області, Оля Карєва координатор роботи з жінками , БО "Фонд" Горіховий дім", Віктор Баландін Виктор Баландин, психолог та спеціаліст з програм для кривдників, а також патрульна поліцейська Віра Проців. Я-висловлювання – форма висловлювання, коли людина говорить про свої наміри, своє бачення, свій стан і свої почуття, намагаючись не зачіпати і не звинувачувати оточуючих. Можна бути 1000 раз правим, але пояснити правильно свої почуття лише раз.Без ярликів, без погроз, без принижень. Інакше це запустить цикл насильства безповоротно – де просто пробач буде замало... Формула слів- шлях до порозуміння!