Команда Немовицької ОТГ - переможець районної Спартакіади до Дня місцевого самоврядування

Дата: 04.12.2019 09:39

Протягом двох днів, 22 та 29 листопада 2019 року, на базі Сарненської ДЮСШ та Сарненського педагогічного коледжу проводилась ХV районна Спартакіада до Дня місцевого самоврядування. За першість у  змаганнях з міні-футболу, волейболу, дартсу, настільного тенісу, шах і шашок змагалися шість команд  з представників апарату, депутатського корпусу, виконавчого комітету  органів місцевого самоврядування Сарненського району та працівників підпорядкованих їм закладах, а саме: Сарненської міської ради, Сарненської  районної ради, Сарненської райдержадміністрації, Немовицької ОТГ, сільських та селищних рад району (збірна команда) та військової частини А-0153 м. Сарни (учасники АТО).

Змагання розпочалися 22 листопада з урочистого відкриття, де голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов привітав учасників та наголосив, що основна мета проведення Спартакіади − пропаганда здорового способу життя. За давнім українським звичаєм капітанам команд вручили запашний коровай та, представивши суддівську колегію, розпочали змагання.

У перший ігровий день пройшли змагання з міні-футболу, дартсу та шах, у другий – волейболу, настільного тенісу та шашок.

За результатами ігор команда Немовицької ОТГ зайняла перше місце з волейболу та настільного тенісу, друге місце з дартсу та третє - з шашок. Набрані очки дозволили нашій команді посісти перше місце в загальному заліку Спартакіади, випередивши команди міської ради та райдержадміністрації!

Підсумкова турнірна таблиця

Міні-футбол

Шахи

Дартс