5 грудня – Міжнародний день волонтера

Дата: 05.12.2019 08:42

У всьому світі 5 грудня відзначають День волонтера. Свято було засноване ще в 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН.

В Україні волонтерський рух почався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року, згідно з Постановою Кабміну.

Звісно, волонтерство — не робота. Це на 100% покликання. Це спосіб життя і мислення. Небайдужість до чужої біди, причетність і співпереживання — те, що веде волонтерів вперед.

Завдяки їхнім старанням, десятки, якщо не сотні тисяч людей отримують настільки необхідну їх допомогу. Волонтери допомагають дітям і дорослим, вони піклуються про здоров’я людей і тварин, їх комфорт і безпеку. Часто волонтерам доводиться навіть ризикувати власним життям ради порятунку інших. Це воістину люди з величезним серцем, безкорисливі та добрі, готові протягнути руку допомоги та не залишити в біді тих, кому погано.

Кращим подарунком на День волонтера може виявитися ваша допомога — невеликий добродійний внесок, прояв турботи й теплоти щодо тих, кому це потрібно і важливо.