Відзначили День місцевого самоврядування

Дата: 06.12.2019 09:58

Місцеве самоврядування - найбільш ефективна форма народовладдя.

Це свято суспільства, в основі функціонування якого - самоврядна громада. І напередодні Дня місцевого самоврядування, яке відзначається 7 грудня, в Немовицькій ОТГ пройшов незвичайний захід. На один день управління громадою передали в руки лідерам учнівського самоврядування. На нараді при голові методом жеребкування між 14-ма учнями Немовицької, Тинненської, Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст. були розподілені посади апарату сільської ради. Діти мали змогу декілька годин «покерувати». Після роботи у відділах відбулися засідання постійних комісій та сесія. Кожен учень висловив свої враження від робочого дня та дехто навіть вніс свої пропозиції. Завершилося свято привітанням сільського голови і врученням грамот депутатам, членам виконкому та працівникам сільської ради. Учасники художньої самодіяльності Немовицького будинку культури та учні школи прикрасили цей день художніми номерами. Це підкреслило справжню єдність усіх сфер Немовицької громади. Тож нехай День місцевого самоврядування стане для нас ще одним обєднуючим імпульсом у спільному прагненні зробити нашу державу заможною і квітучою. Бажаємо всім місцного здоров’я, добра, великої твочої наснаги, здійснення планів і бажань.