Дата: від до Скинути

Львівська залізниця відновлює курсування приміських поїздів на Рівненщині та Волині

Відповідно до протокольних рішень регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Волинської та Рівненської обласних державних адміністрацій регіональна філія «Львівська залізниця» частково відновлює курсування приміських поїздів на Рівненщині та Волині.

15:08 30.06.2020

Для зручності громадян та представників бізнесу, що планують перетинати кордон, Держмитслужба оновила інтерактивну карту, на якій позначені закриті і відкриті пункти пропуску з української сторони. На карті показані аеропорти, які відновили міжнародне сполучення, відкриті морські порти та залізничні пункти пропуску.

15:06 30.06.2020

За підтримки Програми «U-LEAD з Європою» Немовицька ОТГ отримала «скриньку здоров’я» для боротьби з COVID-19

Програма «U-LEAD з Європою» спільно з міжнародним благодійним фондом «Карітас Україна» реалізовують проєкт «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19». У рамках цього проєкту об’єднані територіальні громади по всій Україні отримують «скриньки здоров’я», які складаються із засобів індивідуального захисту. Скриньки здоров’я отримала і Немовицька сільська рада.

11:31 26.06.2020

Основні положення законопроекту щодо реструктуризації заборгованості споживачів за спожиті житлово-комунальні послуги

23 червня в Міністерстві розвитку громад та територій України відбувся онлайн-брифінг заступника Міністра Наталії Хоцянівської щодо основних положень законопроекту №3613 «Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку погашення заборгованості споживачів з оплати житлово-комунальних послуг».

10:42 25.06.2020

МОН не переводить школи на дистанційну освіту, формат навчання з 1 вересня залежатиме виключно від епідеміологічної ситуації

Навчальний рік 2020/2021 розпочнеться 1 вересня, а формат роботи шкіл залежатиме виключно від епідеміологічної ситуації. Про це заявила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій 23 червня 2020 року.

09:54 24.06.2020