Всі діти мають отримати щеплення перед навчальним роком!

Дата: 09.08.2022 12:20

Чому важливо вакцинувати дітей до початку навчального року? - Львівська  Поштa

З метою протидії поширенню інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом проведення імунопрофілактики на території Рівненської області, Головним державним санітарним лікарем Рівненської області прийнято Постанову №5 від 11.07.2022 р. "Щодо покращення стану імунізації в Рівненській області", якою зокрема передбачено:

П. 1.5. Припинити видачу форми №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду» учням,  у яких через відмову відсутні обов'язкові профілактичні щеплення згідно з Календарем.

П. 2.1. Не допускати невакцинованих дітей дошкільної та загальної середньої освіти на очну форму навчання.

Закликаємо батьків вжити всіх необхідних заходів щоб забезпечити щеплення дітей відповідно до Календаря обов'язкових профілактичних щеплень.

Зверніться до свого сімейного лікаря КНП «Немовицький ЦПМСД», аби дізнатися, які необхідні щеплення для вашої дитини!

Постанова №5 від 11.07.2022р.