Дата: від до Скинути

Володимир Зеленський підписав закон щодо недопущення нарахування штрафів і пені за кредитами в період карантину

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Господарського кодексу України та Цивільного кодексу України щодо недопущення нарахування штрафних санкцій за кредитами (позиками) у період дії карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби COVID-19)» № 691-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 16 червня 2020 року.

15:25 03.07.2020

Автоматичне призначення пенсій

Головне управління Пенсійного фонду України  в Рівненській області на виконання Указу Президента України “Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави” від 08.11.2019 № 837/2019 проводить осучаснення процедури подання документів та запроваджує механізм автоматичного (без звернення особи) призначення пенсій за віком при досягненні пенсійного віку.

15:23 03.07.2020

Виступ заступника міністра юстиції України Олени Висоцької

Напередодні розгляду Проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо розвитку системи пробації, збільшення альтернатив позбавлення волі та створення умов для зниження рецидивної злочинності", звертаємо Вашу увагу на важливість подальшого розвитку в Україні інституту Пробації.

12:29 03.07.2020

Львівська залізниця відновлює курсування приміських поїздів на Рівненщині та Волині

Відповідно до протокольних рішень регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Волинської та Рівненської обласних державних адміністрацій регіональна філія «Львівська залізниця» частково відновлює курсування приміських поїздів на Рівненщині та Волині.

15:08 30.06.2020

Для зручності громадян та представників бізнесу, що планують перетинати кордон, Держмитслужба оновила інтерактивну карту, на якій позначені закриті і відкриті пункти пропуску з української сторони. На карті показані аеропорти, які відновили міжнародне сполучення, відкриті морські порти та залізничні пункти пропуску.

15:06 30.06.2020

За підтримки Програми «U-LEAD з Європою» Немовицька ОТГ отримала «скриньку здоров’я» для боротьби з COVID-19

Програма «U-LEAD з Європою» спільно з міжнародним благодійним фондом «Карітас Україна» реалізовують проєкт «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19». У рамках цього проєкту об’єднані територіальні громади по всій Україні отримують «скриньки здоров’я», які складаються із засобів індивідуального захисту. Скриньки здоров’я отримала і Немовицька сільська рада.

11:31 26.06.2020