Відбулося засідання колегії Сарненської райдержадміністрації

13 серпня 2020 року відбулося засідання колегії Сарненської райдержадміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Кохана за участю голів територіальних громад району, працівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, запрошених та представників ЗМІ.

09:01 14.08.2020

Президент підписав закон, що пришвидшить розгляд кримінальних проваджень у судах першої інстанції

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо здійснення кримінального провадження в суді першої інстанції колегією суддів» № 817-IX, який Верховна Рада ухвалила 21 липня 2020 року.

14:44 11.08.2020

Уряд затвердив Державну стратегію регіонального розвитку до 2027 року

Уряд затвердив Державну стратегію регіонального розвитку до 2027 року. Стратегію розроблено Міністерством розвитку громад та територій України за участі Міністерства цифрової трансформації України.

15:45 06.08.2020

ПОДЯКА Тернопільській обласній організації Товариству Червоного Хреста України від жителів Немовицької громади

Працівники  «Немовицького центру первинної медико-санітарної допомоги» та жителі громади висловлюють щиру подяку Тернопільській обласній організації Товариству Червоного Хреста України  за надану благодійну гуманітарну допомогу зокрема навчальної сумки медичного працівника R1 для забезпечення  медперсоналу медичного закладу Немовицької об’єднаної територіальної громади.

15:28 04.08.2020