ВСТУП 2020: 1 серпня розпочнеться реєстрація електронних кабінетів вступників до вишів

Дата: 31.07.2020 10:55

Фото без описуУ суботу, 1 серпня 2020 року, о 10:00 розпочнеться реєстрація електронних кабінетів вступників до закладів вищої освіти, які подаватимуть заяви в електронній формі.

Зареєструвати електронний кабінет можна протягом всього періоду подання заяв –  з 13 до 22 серпня.

Однією з новацій вступної кампанії цього року є можливість подання електронних заяв для вступників з магістратури на основі ОР бакалавр для тих абітурієнтів, які складали ЄВІ/ЄФВВ.

Крім того, стало можливим подання електронних заяв вступниками пільгових категорій, які мають хоча б один сертифікат ЗНО 2017-2020 років. Для цього їм потрібно перед поданням заяв звернутися до одного із закладів вищої або фахової передвищої освіти із підтверджуючими документами для внесення їх до «Реєстру осіб із спеціальними умовами».

Для подання заяв до вишів вступники реєструють свій електронний кабінет.

Покрокові інструкції та відеороз'яснення щодо того, як створювати та реєструвати електронний кабінет розміщені на сайті МОН.