Дата: від до Скинути

Результати голосування щодо виборів сільського голови та депутатів Немовицької об'єднаної територіальної громади

Немовицька територіальна виборча комісія інформує щодо результатів голосування з виборів Немовицького сільського голови та виборів депутатів Немовицької сільської ради по Багатомандатних округах.

10:24 05.11.2020

МІСТО ДОБРА – місце,  де допомагають людям!

МІСТО ДОБРА – місце, де допомагають людям!

Що таке «Місто Добра»? «Місто Добра» – це благочинний всеукраїнський проект, великий комплекс надання соціальних послуг та притулку найбіднішим сім’ям задля збереження дитини в сім’ї.

08:59 05.11.2020

Реорганізація громад і районів: Верховна Рада прийняла законопроект 3651-д в першому читанні

3 листопада 2020 року Верховна Рада прийняла за основу Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій №3651-д.

08:55 04.11.2020

Важливі акценти щодо організації дистанційного навчання, - роз'яснення МОН

Міністерство освіти і науки України надіслало до регіонів лист-роз’яснення щодо застосування нового Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти (затверджене наказом МОН  від 08 вересня 2020 року № 1115), яке набуло чинності 16 жовтня 2020 року.

08:52 04.11.2020

Держенергонагляд нагадує про необхідність дотримання правил електробезпеки

Держенергонагляд повідомляє, що повітряні лінії електропередачі та енергооб’єкти (трансформаторні підстанції, розподільчі пункти і пристрої) знаходяться під високою напругою. Слід пам’ятати, що електроенергія не тільки приносить користь людям, але й становить загрозу життю і здоров’ю. Щоб уберегти себе від нещасних випадків, слід дотримуватися правил електробезпеки.

08:45 02.11.2020