Пропуск іноземців в Україну відновлено

Згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України № 477 від 12 червня 2020 року Держприкордонслужба України відновила пропуск іноземців на в’їзд в Україну.

14:36 15.06.2020

День захисту людей похилого віку (Всесвітній день розповсюдження інформації про зловживання відносно літніх людей)

На початку цього місяця міжнародне співтовариство відзначало «День захисту дітей». 1-го жовтня святкується «Міжнародний день людей похилого віку». Сьогодні, 15-го червня, рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 19-го грудня 2011-го року ( резолюція №66/127), відзначається Всесвітній день розповсюдження інформації про зловживання відносно літніх людей. Ми називаємо цю подію – Днем захисту літніх людей.

09:22 15.06.2020

12 червня - Всесвітній день боротьби з дитячою працею

Всесвітній день боротьби з дитячою працею встановлений Міжнародною організацією праці (МОП), яка бореться з проявами експлуатації дітей на різних рівнях. Перші заходи присвячені цьому дню відбулися в 1997 році. Спочатку вони проводилися тільки в Осло та Амстердамі, але згодом привернули увагу всієї світової громадськості.

09:04 12.06.2020

Уряд ухвалив постанову, спрямовану на підвищення соціального захисту сімей загиблих героїв Революції Гідності

На засіданні Уряду прийнято рішення щодо підвищення рівня соціального захисту непрацездатних членів сім’ї осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулись у період із 21.11.2013 по 21.02.2014 (постанова Кабінету Міністрів України „Про внесення зміни до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2014 р. № 76”).

15:11 11.06.2020