З Днем Хрещення Київської Русі та Днем Української Державності

Дата: 28.07.2022 10:14

28 липня 2022 року Україна вперше відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року №423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва та розквітло за князювання Володимира Великого.

Ця пам'ятна дата покликана звернути увагу суспільства на традиції українського державотворення, які мають понад тисячолітню історію.

День державності покликаний нагадати: історія України давня і становить не 30 років незалежності, а наші державницькі традиції виростають з історії Київської Русі. Це свято вшановує всі етапи нашого державотворення, а також усіх, хто доклав зусиль, щоб Україна існувала як незалежна демократична держава.

Вперше в Україні це свято відзначається в умовах повномасштабних бойових дій, що накладає певний відбиток. Сподіваюся, що після перемоги воно увійде до наших традицій і стане важливою складовою нашої політичної культури та культури суспільства в цілому.

Берегти єдність зараз, працювати разом на перемогу – це найважливіше національне завдання, яке всі ми обов’язково маємо виконати.

З повагою

Немовицький сільський голова                                           Олександр ТРОХИМЕЦЬ