Дата: від до Скинути

Подяка Міжнародому благодійному фонду "Карітас України" від жителів Немовицької сільської ради

Жителі Немовицької сільської ради висловлюють подяку Міжнародному благодійному фонду "Карітас України"  за надану благодійну допомогу у вигляді захисних масок та санітарно-гігієнічних засобів для забезпечення  медперсоналу медичних закладів Немовицької ОТГ.

12:33 10.06.2020

Жителів Рівненщини запрошують до масштабної естафети Олімпійського дня-2020

Любителів здорового способу життя Рівненщини та олімпійського руху запрошують долучатися до онлайн естафети «Олімпійський день». Традиційний всеукраїнський проєкт проводить Національний олімпійський комітет України.

09:02 10.06.2020

Міжнародний день друзів

Наші людські взаємини, які ми характеризуємо цим прекрасним словом, настільки унікальні, що ніяке інше слово просто не підійшло би. Дружба - це взаєморозуміння і безкорисливість, щирість і довіра, спільні інтереси і точки дотику. Друг ніколи не залишить у біді і завжди прийде на допомогу. Не буде байдужим, може тільки до дрібниць, які і так всім заважають. Він або вона сповнені відвертості, але немає більш надійної людини, щоб зберегти якусь важливу таємницю. Позитивність дружніх відносин важко заперечити. Вона цінувалася завжди і в усі часи.

08:46 09.06.2020

Про необхідність виконання заходів згідно з вимогами Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду

З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії, теплових мереж і теплових пунктів до роботи в опалювальному періоді 2020–2021років, а також попередження технологічних порушень на енергетичному обладнанні та мережах під час проходження опалювального періоду Управління Державної інспекції енергетичного нагляду України у Рівненській області (далі-Управління) нагадує про необхідність виконання заходів згідно з вимогами Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду (далі – ППТГ до ОП), затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378, а саме:

08:32 09.06.2020

Національний банк України відсьогодні ввів у обіг монети номіналом 10 гривень

Обігові 10-гривневі монети є дійсним платіжним засобом на території України. Ними можна вільно розрахуватися в торговельній мережі або здійснювати операції в банках. Вони поступово замінять у обігу банкноти номіналом 10 гривень.

09:18 04.06.2020