Привітання зі святом

Дата: 12.08.2022 13:32

У 2022 році в Україні вперше святкують День молоді у серпні, а не в червні, як це було раніше. Молодь це рушійна сила позитивних змін. Наша молодь – найбільш політично активна і найбільш патріотична частина українського суспільства. Сьогоднішня українська молодь сформувалась в незалежній державі та у цей буремний час війни з іноземними поневолювачами на всіх фронтах протистоїть рашистській навалі – у Збройних Силах України, у волонтерському русі, в інформаційному опорі, у спорті, у мистецтвах. Сьогоднішній молоді доведеться стати на передову у відбудові зруйнованої інфраструктури, відновленні  економіки та людського капіталу в Україні. Тому ми покладаємо надію на нашу молодь і маємо зробити все можливе сьогодні, аби створити всі умови для її всебічного розвитку та набуття нових знань молодими українцями. Молодь, яка залишалася нині в Україні, має знати – вона буде затребувана в рідній Україні. А та молодь, яка нині вимушено перебуває закордоном, повернеться з набутими знаннями на рідну землю – будувати майбутнє демократичне заможне суспільство рівних можливостей.

З Днем молоді. Перемога за нами.

З повагою

Немовицький сільський голова                                              Олександр ТРОХИМЕЦЬ