Дата: 11.08.2022 16:05

Інформація про засідання виконавчого комітету | Миколаївська сільська рада

10 липня 2022 року під головуванням Немовицького сільського голови відбулось чергове засідання виконавчого комітету сільської ради, на якому було розглянуто шість питань порядку денного. Серед надважливого було питання про внесення змін до цільових програм місцевого значення на 2022 рік за напрямком соціального захисту окремих категорій населення. Також внесено зміни до бюджету Немовицької сільської ради, з метою додаткового виділення коштів на облаштування укриттів цивільного захисту, закріплених за закладами освіти.

Гостро стояло питання про доцільність позбавлення батьківських прав батьків, які неналежно виконують свої обов’язки щодо малолітніх дітей. Думки членів виконкому розділилися, але все ж таки прийшли до спільного рішення.

Одноголосно продовжили термін перебування малолітньої дитини в сім’ї патронатного вихователя.

Надали дозвіл ПП «Мережа РВ» на розміщення та погодили встановлення режиму роботи об’єкта торгівлі продуктовою групою товарів магазину «Spirit & Food». Тому найближчим часом в селі Немовичі матимемо ще один заклад торгівлі.

Також сільський голова Олександр Трохимець виніс на обговорення пропозицію щодо здійснення виплати всім мобілізованим жителям Немовицької територіальної громади. Члени виконавчого комітету таку пропозицію підтримали одноголосно.