З 11 квітня починає діяти нерестова заборона на вилов риби

З 11 квітня на території Рівненщини починає діяти нерестова заборона на вилов риби. Цьогоріч, заборона починає діяти на 10 днів пізніше. Зазвичай вилов забороняли з першого квітня, але цього року через холодну погоду терміни змістили.

14:47 06.04.2022

Компенсація витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб

Компенсація витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб(ВПО) надається фізичним особам – громадянам України віком від 18 років, які є власниками жилих приміщень приватного житлового фонду і безоплатно розміщують в цих приміщеннях внутрішньо переміщених осіб, для покриття понесених власниками жилих приміщень витрат, пов’язаних з таким розміщенням.

14:15 06.04.2022

Інформація щодо підготовки до національного мультипредметного тесту

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти повідомляє, що у 2022 році заплановано запровадити тестування в комп’ютерному форматі, зокрема національний мультипредметний тест (НМТ) для вступу до закладів вищої освіти України на освітній ступінь бакалавра. Український центр оцінювання якості освіти підготує демонстраційний варіант НМТ, щоб учасники змогли ознайомитися з форматом тестування заздалегідь. Зазнається, що проведення комп’ютерних тестувань не є новинкою для УЦОЯО чи РЦОЯО, оскільки в попередні роки відбувалось пілотування таких можливостей.

10:13 05.04.2022

Допомога та захист переселенцям

Ви маєте кімнату, будиночок, який ти можеш безкоштовно надати тимчасовим переселенцям. Вони: тікають від авіаударів та боїв, де росія напала на нашу країну та знищує її.

17:25 04.04.2022

ЮНІСЕФ та Мінсоцполітики запустили програму грошової допомоги вразливим сім’ям дітьми

ЮНІСЕФ разом із Міністерством соціальної політики України розпочинають багатоцільову програму грошової допомоги для незахищених родин із дітьми, які постраждали через війну та потребують фінансової підтримки. Додаткові виплати мають посилити державні програми, започатковані Урядом України.

14:08 01.04.2022

Що робити у разі хімічної атаки

Відповідно до Закону України від 24 лютого 2022 року №2102-IX«Про затверджений Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» в Україні оголошено військовий стан.

15:45 29.03.2022

Сарненська дільниця ПрАТ "Рівнеобленерго" повідомляє про ремонтні роботи у с.Немовичі

Сарненська дільниця ПрАТ "Рівнеобленерго" повідомляє, що  29.03.2022 у с.Немовичі з 10:00 до 16:00 будуть проводитись ремонтні роботи для усунення дефектів ліній електропередач, що може призвести до відсутності електропостачання.

09:43 29.03.2022