СГПП "Случ" інформує

ГПП "Случ" повідомило,  що  з 13 , 14 та 15 травня 2022 року буде проводити обприскування грунтовим гербіцидом повіви кукурудзи.

11:15 11.05.2022

Платформа єДопомога - допомога онлайн!

Міністерство соціальної політики України разом з Міністерством цифрової трансформації України та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Швеції розробили платформу єДопомога. Платформа єДопомога допомагає кожному, хто постраждав від російської агресії. На платформі можна дізнатися, як отримати гроші від держави, залишити заявку на допомогу або запропонувати підтримати інших у забезпеченні продуктами харчування, одягом, ліками тощо. Платформа дозволяє громадянам (реципієнтам допомоги) швидко зареєструватися та залишити свою заявку на допомогу. Вона може включати водночас продукти харчування, засоби гігієни, ліки тощо. Також, зі свого боку на платформі реєструються благодійники.

17:21 09.05.2022

Сарненське відділення ПТ "Рівнегаз" повідомляє про можливість відключення газопостачання 12.05.2022

Сарненське відділення ПТ "Рівнегаз" повідомляє, що 12 травня 2022 року в зв'язку з відключенням ГРС Катеринівка згідно "Плану-гафіку виведення ГРС Бірбського ЛВУМВГ з експлуатації для проведення ремонтно-профілактичних робіт у 2022 році" можливе припинення газопостачання на території Немовицької сільської ради, а саме у с.Катеринівка, с.Зносичі, с.Тинне та с.Немовичі.

17:15 09.05.2022

Молодь обирає здоров'я

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров'я» проводиться щорічно з метою популяризації  та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді.

16:56 09.05.2022