Державна установ «Центр пробації» інформує

У зв’язку з воєнними діями на території України окремі підрозділи пробації, філії та апарат Державної установи «Центр пробації» продовжують працювати віддалено (дистанційно). При цьому ми ПРОДОВЖУЄМО ПРАЦЮВАТИ і виконувати основні завдання.

17:00 28.03.2022

Відсутність електропостачання у с.Зносичі

Сарненська дільниця ПрАТ "Рівнеобленерго" повідомляє, що з 28.03.2022 по 31.03.2022 у с.Зносичі з 10:00 до 17:00 будуть проводитись ремонтні роботи для усунення дефектів ліній електропередач, у зв'язку з чим буде відсутнє електропостачання.

11:57 24.03.2022

Закон №2120: умови для перебування платниками єдиного податку третьої групи на період воєнного стану

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що Закону України від 15 березня 2022 року №2120 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» внесені зміни до Податкового кодексу України, зокрема, доповнено новим п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ.

10:55 22.03.2022

Закон №2120: платники єдиного податку 1-2 групи можуть не сплачувати єдиний податок

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що Законом України від 15 березня 2022 року № 2120-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» внесені зміни до Податкового кодексу України, зокрема, доповнено новим п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення. Зокрема тимчасово, з 1 квітня 2022 року до припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану на території України фізичні особи - підприємці - платники єдиного податку першої та другої групи мають право не сплачувати єдиний податок.

10:53 22.03.2022