Пам’ятка про правила поводження при артилерійському обстрілі і бомбардуванню

Основні правила Артилерійський обстріл і бомбардування з військових літаків – одні із найбільш небезпечних видів вогневого враження під час воєнних конфліктів, в результаті якого можлива велика кількість випадкових жертв серед населення.

10:33 19.07.2022

Планова обробка посівів кукурудзи!

СГПП "Случ" повідомило,  що на земельній ділянці  площею 400 га, яка межує з населеними пунктами с. Тинне та с.Зносичі  18 - 19 - 20 - 21 липня 2022 року з 20:00 до 07:00  будуть проводити наземнуну планову обробку посівів кукурудзи із застосуванням хімічних засобів захисту рослин.

12:45 18.07.2022

ОГОЛОШЕННЯ !!!

20 липня 2022 року  (середа) з 10.00 год. до  13.00 год. в приміщенні сільської    ради за адресою: с.Немовичі, Центральна, 4, буде здійснюватися прийом заяв на чергу в дитячий садок ЗДО «Марічка» та заяв батьків дітей 5-ти річного віку для формування групи короткотривалого перебування.

11:49 18.07.2022

Зрізання аварійниїх дерев

13 липня 2022 було проведено зрізання великих аварійних дерев, зокрема сухостійкої тополі у с. Гута-Перейма, що несла загрозу життю мешканців громади та зрізано стару вербу, яка могла б пошкодити майно комунальної власності Катеринівської початкової школи.

09:49 14.07.2022

До уваги внутрішньо переміщених осіб

В приміщенні Немовицької сільської ради вул.Центральна, 4. 25 липня 2022 року  благодійною організацією «Благодійний фонд «Право на захист» буде проводитись прийом внутрішньо переміщених осіб для отримання допомоги від Філії компанії «Людина в біді» (Clovek v tisni) в Україні, які не отримували багатоцільову грошову допомогу від іншої організації міжнародної допомоги (Червоний Хрест, УВКБ ООН, WFP. UNICEF та інші міжнародні організації)

11:53 13.07.2022