Дата: від до Скинути

Сарненська районна рада оголошує добір кандидатів у присяжні Сарненського районного суду Рівненської області

Згідно з поданням територіального управління Державної судової адміністрації України в Рівненській області «Про формування та затвердження списку присяжних» від 01.08.2022 року № 698-02/22 Сарненська районна рада розпочала процес формування списку присяжних у кількості 20 осіб, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція Сарненського районного суду Рівненської області.

15:10 05.08.2022

До уваги пайовиків !

Пацьола Вадим Миколайович здійснює видачу зерна (ячмінь, овес, пшениця, кукурудза) в рахунок орендних коштів за 2022 рік, власникам земельних паїв.

17:21 03.08.2022

Усе для пенсіонерів — на Гіді

Держсервіс має бути доступним. Особливо коли йдеться про послуги для людей пенсійного віку. Наше з вами завдання — допомогти їм показати життя без купи папірців, забігання до кабінетів, «щоб просто спитати», та очікувань. Все, що необхідно, можна глянути, не виходячи з дому, онлайн на порталі Гід з державних послуг. Потрібні документи

16:26 02.08.2022

Щодо отримання благодійної допомоги від Рівненського обласного благодійного фонду «Наше Майбутнє»

Рівненський обласний благодійний фонд «Наше Майбутнє» інформує про можливість отримання благодійної допомоги для жителів нашої громади. В рамках реалізації проєкту «Надання цільової допомоги домогосподарствам» внутрішньо переміщені особи та жителі громади, що перебувають в скрутному становищі можуть отримати благодійну допомогу у вигляді відшкодування грошових коштів на купівлю товарів першої необхідності (продукти харчування, лікарські препарати та інше).

14:18 02.08.2022

Чи обов’язково платити за «комунальні послуги» під час війни

Останнім часом чимало суперечок серед населення точиться щодо сплати житлово-комунальних послуг. Чи обов'язково платити за комуналку під час військового стану? Хто має право не платити або платити не в повному обсязі? Під час військового стану більшість населення України залишилось без звичних доходів, багатьом довелось покинути домівку та виїхати в інші регіони України, або й закордон, а дехто взагалі залишився без оселі. На жаль, такі реалії сьогодення ніхто не міг передбачити, але і в таких реаліях діють закони та існують зобов’язання.

15:38 27.07.2022