День медичного працівника

У суботу 16 червня в приміщенні будинку культури села Немовичі відбудеться святковий концерт, приурочений до Дня медичного працівника. Початок о 16.00 год. Запрошуються усі бажаючі.

14:13 15.06.2018

Лідери учнівського самоврядування Немовицької ОТГ взяли участь у XII обласному зборі лідерів

11-12 червня 2018 року в Гощанському районі  проводився ХІІ обласний збір лідерів учнівського самоврядування Рівненщини за участю 98 учнів та координаторів із 18 районів області та 4 об’єднаних територіальних громад.

12:40 15.06.2018

Відбулася нарада з керівниками та заступниками керівників закладів освіти Немовицької сільської ради!

13 червня 2018 року на базі Немовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася нарада відділу освіти, культури та з питань сім'ї, молоді та спорту Немовицької сільської ради з керівниками та заступниками керівників закладів освіти Немовицької сільської ради.

10:07 14.06.2018

Засідання сесії

14 червня 2018 року о 14 год. 00 хв. в приміщенні будинку культури с.Немовичі відбуденться засідання сесії Немовицької сільської ради.

16:09 12.06.2018

Підсумковий звіт директорів

На виконання наказу відділу освіти, культури та з питань сім'ї, молоді та спорту Немовицької сільської ради №6 від 10.05.2018 року «Про проведення звітування керівників закладів освіти у 2018 році перед педагогічним колективом та громадськістю» у закладах освіти сільської ради відбулися звіти  керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти перед педагогічним колективом та батьківською громадськістю, яке тривало протягом травня-червня 2018 року.

10:38 08.06.2018