Засідання позачергової сесії Немовицької сільської ради

26 червня 2018 року о 10 год 00 хв  в приміщенні будинку культури с. Немовичі відбуденться засідання позачергової сесії сьомого скликання Немовицької сільської ради (о 9 год 30 хв - засідання постійних комісій).

09:23 23.06.2018

Відбулися урочистості з нагоди Дня медика!

15 червня 2018 року  спільними зусиллями всіх закладів культури Немовицької сільської ради був проведений святковий концерт до Дня медика, який за доброю традицією відзначається у третю неділю червня. Місцем проведення заходу обрали Немовицький будинок культури, який цього дня зібрав у своїх стінах всю медичну галузь об'єднаної територіальної громади.

11:24 18.06.2018

День медичного працівника

У суботу 16 червня в приміщенні будинку культури села Немовичі відбудеться святковий концерт, приурочений до Дня медичного працівника. Початок о 16.00 год. Запрошуються усі бажаючі.

14:13 15.06.2018

Лідери учнівського самоврядування Немовицької ОТГ взяли участь у XII обласному зборі лідерів

11-12 червня 2018 року в Гощанському районі  проводився ХІІ обласний збір лідерів учнівського самоврядування Рівненщини за участю 98 учнів та координаторів із 18 районів області та 4 об’єднаних територіальних громад.

12:40 15.06.2018